Збаразькі радикали провели «обшук» на приватному підприємстві

10 Липня 2017, 16:15
f_17440287891418295120-712x356

У ніч з 5 на 6 липня на приватне підприємство PirolizGroup, яке є одним з провідних платників податків в Збаразькому районі, увірвалися п’яні представники Радикальної партії. Представившись працівниками правоохоронних органів (УЗЕ, екологічною службою та іншими), напали на охоронця і вимагали всі документи підприємства.

Головним організатором цієї перевірки виявився голова фракції Збаразької Радикальної партії Роман Сисак, який, за інформацією громадськості, всім відомий своїми п’яними дибошами. Іншим працівником “правоохоронних” органів виявився помічник депутата обласної ради екс-регіонала Богдана Яциковського Роман Чернета. Погрожуючи фізичною розправою охоронцю, вчинили безпрецендентний обшук на приватному підприємстві.

Власники підприємства цікавиться, як у таких умовах можна займатися підприємницькою діяльністю?

Наразі відповіді про цей дебош з боку Нацполіції в Тернопільській області не було, як і не відреагувало на ці події керівництво району чи області. Хоча останні мали б це першими зробити, адже радикали входять у більшість, яку в обласній раді сформували навколо БПП. Теж саме має місце в Збаразькій районній раді, де голова ради від БПП, а заступник – від радикалів.

Збаражчани повідомляють, що PirolizGroup належить особам, близьким до ВО «Свобода» та особисто до нардепа Михайла Головка.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?