Затриманий на хабарі ставленик Порошенка має два мільйони готівкою

10 Січня 2019, 18:35
Грубий

Спійманий наприкінці 2018 року на хабарі у п’ять тисяч доларів перший заступник голови Рівненської райдержадміністрації Ігор Грубий (посадовці такого рівня погоджуються особисто Президентом) в перерахунку на українську валюту тримає в готівці майже два мільйона гривень, ще мільйон готівкових і на банківських рахунках гривень має дружина хабарника.

За 2017 рік, згідно з декларацією про майновий стан, на посаді заступника голови РДА Ігор Грубий заробив 152 тисячі 508 гривень. З готівки у нього 400 тисяч гривень, 7 тисяч доларів та 5 тисяч євро. Окрім того, у декларації зазначено, що Ігор Грубий позичив третім особам 43 тисячі 500 доларів. Якщо додати ці суми, то виходить що у 2017-му році держслужбовець мав майже два мільйони гривень готівкою.

Його дружина Таміла Груба за декларацією займається підприємницькою діяльністю з 2010 року та викладає в університеті. Основний рід діяльності надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

На неї задекларована квартира на 87 кв. м у Рівному, інше нежитлове приміщення та земельна ділянка в обласному центрі площею 1700 кв. м. У Рівному вона також має житловий будинок незавершеного будівництва на 285 кв. м.

За 2017 рік жінка заробила 726 тисячі 200 гривень від зайняття підприємницькою діяльністю. Ще 5 тисяч отримала від зайняття незалежною професійною діяльністю та 103 тисячі за роботу в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука. Окрім того, у жінки трохи більше мільйона коштів готівкою та у банку.

Нагадаємо, Ігоря Грубого спіймали правоохоронці затримали на вулиці після передачі п’яти тисяч доларів за вирішення земельного питання. Якщо в суді доведуть вину посадовця – йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?