Зарплатні відомості бучацьких чиновників б’ють рекорди

10 Жовтня 2018, 10:56
Мосціпан

У час, коли більшість українців зводять кінці з кінцями, голові Бучацької районної ради Віталію Фреяку, який отримав посаду за квотою фракції «БПП-Солідарність», за вісім місяців 2018 року нараховано майже 160 тисяч гривень, а в липні – майже 29 000 грн.

– Але посада голови, за логікою і законом, зобов’язує думати над розвитком району, а Фреяк з самого початку ввійшов у роль ведучого сесії і фактично відмовився дбати про добробут району, який на 94% є дотаційним. Тому зарплату Фреяка можна скоріше вважати гонораром, – каже бучацький депутат, член комісії з питань соціально-економічного розвитку, фінансів і бюджету Петро Чорнота.

Зарплатним рекордсменом серед бучацької влади є міський голова Йосиф Мосціпан (на фото). За 8 місяців йому з легкої руки депутатів міськради нарахували 225 350,62 грн., зокрема у червні – 42 706,70  грн., у  липні – 46 408, 63  грн.

– Виходить,  що Мосціпан за місяць отримав те, що працівник культури або комунгоспу  отримує майже за рік, пенсіонер – за 2,5 року, а українець у Польщі – за 3 місяці. І це при тому, що мер жодного разу не відзвітував про свою роботу перед відкритим зібранням (за законом це потрібно було вже зробити не менше, як 8 разів), перетворив Бучач в “оборонну інсталяцію”, не провівши жодного відкритого аукціону з продажу/оренди майна/землі, – розповів Петро Чорнота.

Офіційно “найбіднішим” серед  бучацької еліти є голова РДА Віталій Бебих («БПП-Солідарінсть»). Згідно даних Бучацького інформаційного порталу, за вісім місяців цього року очільник Бучаччини заробив всього 106 265 грн., що в перерахунку на місяць виходило трохи більше, ніж 13 тисяч грн.

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?