Заради перемоги Порошенко підтягує до себе кримінальних авторитетів!?

10 Січня 2019, 15:23
кримінал

Заради перемоги на майбутніх президентських виборах діючий Президент України Петро Порошенко підтягує до себе відомих на всю Україну кримінальних лідерів. Так на врученні Томосу поруч з ним був помічений дніпровський авторитет Олександр Петровський, більш відомий під кличкою «Нарик».

У суботу, 5 січня, в Стамбулі відбулася церемонія підписання Томосу про автокефалію. На церковній службі, яка передувала підписанню, поруч з офіційними особами України був присутній бізнесмен з Дніпра Олександр Петровський. У ЗМІ Петровського (він же Налекрешвілі) називають кримінальним авторитетом на прізвисько «Нарик», правда, свою приналежність до кримінального світу він заперечує.

Раніше Петровський був помічений на урочистій службі недавно створеної Православної церкви України в Дніпрі. Він стояв в храмі поруч з Петром Порошенко і Епіфанієм. На фото з ним був тоді і Еміль Арутюнян (прізвисько – «Еміль»), який також вважається близьким до Петровському «авторитетним» бізнесменом.

Мабуть Петро Олексійович розраховує шляхом кримінальних елементів вплинути на результат майбутнього голосування і чинити тиск на учасників виборчого процесу та членів виборчих комісій в регіонах. Мотиви до кінця ще не ясні, але те, що Порошенко підтягує кримінальний світ – це вже факт.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?