За Гриценка не будуть голосувати навіть військові, – експерт

6 Грудня 2018, 12:21
Гриценко

Кандидат у Президенти України і лідер партії «Громадська позиція» Анатолій Гриценко продовжує втрачати голоси симпатиків. Ще в серпні за нього готові були голосувати більш ніж 10,7% респондентів і він посідав друге місце серед можливих кандидатів. На початок грудня Гриценко перемістився на четверте місце (7 %) за опитуванням соціологічної групи «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI).

Воєнний експерт, полковник Збройних Сил України Сергій Щербина вважає, що причина падіння рейтингу Гриценка в тому, що його медіа-імідж штучний.

– Серед строкатої компанії потенційних кандидатів в президенти Гриценко міг би дійсно стати безальтернативною фігурою: адже за плечима у нього військова освіта, посади міністра оборони і голови комітету ВР з питань оборони. Люди цивільні часто сприймають його слова як думку ефективного військового керівника. Однак, при розмові із самими військовими і компетентними людьми висловлювання колишнього Міністра оборони не витримують критики, – стверджує пан Щербина.

– Реальні результати Гриценка будуть ще гірші, ніж є сьогодні. Тому що на виборчі дільниці прийдуть діючі військові: офіцери, солдати і контрактники, а також члени їх сімей та ветерани, які не згідні з полемікою політика. Наприклад, Анатолій Степанович виступає за скорочення армії, припинення призову і навіть проти прописування курсу в НАТО в Конституції. Але головна перешкода, яка завадить Гриценку стати Головнокомандуючим – відсутність авторитету серед військових. У військових хороша пам’ять і аналітичні здібності, – заявив експерт.

Раніше політолог, кандидат філософських наук Валентин Гладких уже ставив під сумнів реальні шанси Гриценка претендувати на президентське крісло, називаючи його технічним кандидатом. Про невідповідність публічного іміджу Гриценка як ефективного військового менеджера, реальних результатів його роботи на посаді Міністра Оборони і Глави комітету оборони говорилося неодноразово. Зокрема, про це заявляв екс-співробітник Головного управління розвідки України полковник Юрій Сміщук.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Татьяна

    06/12/2018

    Что за хрень? Только что читаю две статьи. В одной депутат Винник голословно обвиняет Гриценка в распродаже военного имущества. И тут же в другой- Игочка Луценко в этом же обвиняет Тимошенко. Никто не может быть признан виновным иначе , как по приговору суда! Иде суд, правдолюбцы?

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)