За 15 мільйонів фірма нардепа Заставного у рідному селі капітально відремонтує клуб

7 Листопада 2018, 15:33
28448fb0ff35a7c2825c2394e88f7465b85927a0

У селі Ласківці, що в Теребовлянському районі, за 15,3 мільйона гривень протягом 2018-19 років капітально відремонтують колишній клуб, який нині модно називається «Центром культури і дозвілля». Роботи буде виконувати ТОВ «Глобал Білд Інжиніринг», яке тісно пов’язують з народним депутатом із фракції «Народний фронт» Романом Заставним.

А чи могло бути по-іншому, якщо капремонт відбувається ще й у рідному селі нардепа? Що цікаво, «Глобал Білд Інжиніринг» переміг на тендері з другої спроби. Очевидно, йшли торги з мером Теребовлянської громади Сергієм Поперечним.

У вересні цього року на тендері змагалися «Глобал Білд Інжиніринг» та підприємець Сергій Олійник, але тоді торги скасували через помилки в документації тендерного комітету. З другої спроби тендер таки відбувся. В ньому теж було два учасника, але вже замість підприємця на торги вийшло ТОВ «ВБК Комплекс Буд», пропозиція якої була на 5 тис. грн. дорожчою за «Глобал Білд Інжиніринг». 18 жовтня, як повідомляє сайт електронних закупівель Prozorro, замовник робіт – відділ культури Теребовлянської міської ради (село Ласківці входить до складу Теребовлянської об’єднаної громади) підписав з переможцем тендеру договір на виконання робіт. Згідно нього, всі роботи на об’єкті мають бути завершені до серпня 2019 року. Приватник, за офіційними даними, отримає 356 тис. грн. прибутку, а на зарплати працівникам піде 1,7 млн. грн. Загальний об’єм фінансування – 15,3 мільйона гривень.

Нагадаємо, «Репортер» нещодавно повідомляв про ремонт дороги місцевого значення Вербівці – Ласківці, що в Теребовлянському районі, протяжністю 1,4 км та вартістю близько 4 млн. грн. Її, що не дивно, теж ремонтувала фірма «Глобал Білд Інжиніринг».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?