Які законопроекти обіцяли відстоювати в парламенті мажоритарники з Тернопільщини?

7 Листопада 2018, 12:32
72222-1_uk_normal

Цікаве дослідження провів аналітичний портал «Слово і Діло». Його аналітики проаналізували, які законодавчі ініціативи обіцяли відстоювати у Верховній Раді п’ять мажоритарників Тернопільської області.

Всі, окрім Тараса Пастуха, давали такі обіцянки. Найбільше їх у Михайла Головка. У минулому році, зокрема, Головко пообіцяв, що депутати від «Свободи» не голосуватимуть за урядовий проект пенсійної реформи. Як результат, 3 жовтня під час голосування «свободівці» не дали жодного голосу. А законопроект про створення Антикорупційного суду «Свобода», як і обіцяв Головко, підтримала (всі, крім Юрія Левченка).

Олег Барна у вересні заявляв про готовність підтримувати будь-який законопроект для повного оновлення складу Центральної виборчої комісії. В результаті депутат підтримав і законопроект, який розширив склад ЦВК, а також проголосував за всі постанови про звільнення і призначення членів комісії. Таким чином, він свою обіцянку виконав. Крім того, Барна виконав обіцянку голосувати за законопроект про Антикорупційний суд. Ще три роки тому Барна пообіцяв підтримувати зняття недоторканності з усіх депутатів і в першу чергу з членів фракції «Блоку Петра Порошенка». У Раді він потримав відповідні постанови щодо Андрія Лозового, Олеся Довгого, Євгенія Дейдея, Максима Полякова, Борислава Розенблата і Михайла Добкіна, а також Сергія Дунаєва.

Микола Люшняк провалив передвиборні обіцянки ініціювати введення народного вето, вотуму недовіри, народної законодавчої ініціативи, а також ввести перевірку державних службовців на детекторі брехні. Нардеп не реєстрував в Раді відповідних ініціатив.

Тарас Юрик виконав єдину свою обіцянку про те, що фракція БПП підтримає законопроект «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?