«Свободівський» мер Монастириська зводить рахунки з жінкою-активісткою

14 Березня 2019, 10:59
Старух

Міський голова Монастириська Андрій Старух, який є представником націоналістичної політсили ВО «Свобода», по-особливому зводить рахунки зі своїми опонентами. Він просто не виконує своїх посадових обов’язків, допоки опонент перед ним… не вибачиться.

Така ситуація сталася по відношенню до громадсько-політичної активістки, представника партії «Самопоміч» Ірини Ванат, яка одна з небагатьох у Монастириськах може представникам влади сказати правду в очі, тривалий час веде нерівну боротьбу з «лісовою» мафією, за що часто й страждає.  

– Мер міста Монастириська не підписав Ірині Ванат довідку на субсидію, яка була виписана на батька-інваліда без ноги, який не ходить і прикутий до ліжка, поки Ірина не попросить у нього вибачення, – розповіла подруга Ірини, депутат Монастириської міської ради від Українського об’єднання патріотів – «УКРОП» Світлана Безділь.

Ірина Ванат не просила вибачення, бо немає за що, а зробила довіреність від батька-інваліда у нотаріуса. Але факт залишається фактом: «свободівський» мер дивним чином зводить рахунки з жінкою-політиком, хоча мав би як чоловік розрізняти, де політика, а де звичайні людські питання. Адже його мерська зарплата (майже 150 тис. грн., грошове забезпечення як військовослужбовця та понад 260 тис. грн. заробітної плати дружини, яка працює в прокуратурі (дані з декларації про майновий стан за 2017 рік), не йдуть в жодні порівняння з мізерними коштами, які отримує Ірина Ванат по догляду за хворим батьком.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Володимир

    14/03/2019

    а що таке 150 тис. грн. українських фантиків! це важко назвати грішми!

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)