Як набережна ставу перетворюється на елітний житловий район

30 Березня 2018, 13:06
лодочна станція

Вже тривалий час громадськість Тернополя обурюється тим, що набережну тернопільського ставу забудовує місцева еліта.

Оскільки законодавство забороняє будувати житло на березі водойм, бо до неї має бути вільний доступ, тому елітні котеджі вирішили назвати чи то «елінгами» чи то «лодочною» (навіть не човниковою) станцією.

Але наші доблесні тернопільські слуги нараду вирішили догодити місцевій еліті та на останній сесії міськради віддати їй набережну ставу в оренду на 25 років.

Щоб на довго вберегти нерви власників елітних будинків на березі тернопільського ставу від хвилювань, в тому числі з боку правоохоронних органів берегову лінію надано в оренду на 25 років. А так як основної земельної ділянки для комфортного проживання в «лодочній станції» не достатньо, то у ролі бонусу надано ще 0,09 га землі у сервітут. Також на 25 років.

За це рішення проголосували 27 депутатів міської ради. Зокрема, повним складом фракції ВО «Свобода» (окрім Романа Торожнюка), «БПП-«Солідарність» (окрім Віктора Шумади), «Батьківщина» (окрім Володимира Гринди), «Громадська позиція» (окрім Андрія Ткаченка), «Народний контроль» та Радикальна партія.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?