Як екс-мер Чернівців подарував сайт міськради підприємцю з Коровії

9 Жовтня 2018, 16:38
DSC_1039-e1521114352299

Міська рада за підписом мера Олексія Каспрука, “подарувала” приватному підприємцеві 435 тисяч гривень за розробку сайту, а разом з ними і сам сайт.

Цього року для Чернівецької міської ради мали створити новий сайт. Він повинен був стати зручнішим для чернівчан. У червні цього року міська рада провела тендер на розробку інтернет ресурсу.

Протеже екс-мера Олексія Каспрука начальник комп’ютерного відділу, Тетяна Лебухорська, з гордістю тоді розповідала, що у міськради з’явиться новенький сайт. Однак, ймовірно, вже тоді начальниця ІТ-відділу знала про всі махінації з розробкою сайту. А вже після усунення за бездіяльність міського голови Олексія Каспрука, аби уникнути відповідальності, звільнилася й сама Лебухорська.

Спочатку на тендері дивом виграв 28-річний підприємець з Коровії, який запропонував ціну на 100 тисяч гривень більшу. Згодом Олексій Каспрук підписав договір з підприємцем згідно якого сайт після підписання акту прийому-передачі переходив у власність міської ради. Але вже через 8 днів, напередодні свого відсторонення за бездіяльність, Каспрук підписав додаткову угоду про те що усі майнові права на сайт Чернівецької міської ради переходять до розробника, підприємця з Коровії.

Це означало, що міська рада не володіє власним сайтом і без згоди розробника фактично не має на нього ніяких прав, в тому числі проводити будь-які дії з сайтом.

Наразі в Ратуші готують звернення до правоохоронців, щоб вони надали правову оцінку таким діям колишнього мера.

Автор:
http://times.cv.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?