Як чиновники Бережанської мерії підвищують собі зарплати

27 Грудня 2017, 13:07
02_big

Заробітну плату працівників Бережанської міської ради бюджетна комісія визначила з розрахунку: посадовий оклад + надбавка за ранг + надбавка за вислугу років + премія + надбавка «за особливі досягнення». І це щомісячно!

Окрім того, як повідомила депутат Бережанської міської ради Валентина Черкасова, всім працівникам було передбачено одноразові виплати, а саме: допомога на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати, матеріальна допомога в розмірі середньомісячної заробітної плати, премія до Дня Незалежності, премія до Дня працівника місцевого самоврядування плюс премії працівникам з нагоди професійних свят (день бухгалтера, день юриста та всіх інших професійних днів).

У ході дискусії вдалось врятувати від проїдання лише незначну суму – менше мільйона гривень, шляхом зменшення одноразових виплат (на оздоровлення, матеріальної допомоги) з розмірів середньомісячної заробітної плати, до розмірів посадового окладу. Це все! Всі інші, вище перелічені, надбавки, доплати, премії, будуть сумлінно виплачуватись, роздутому до неймовірних масштабів штату Бережанської міської ради!

– Я в шоці! Особливо від «особливих досягнень». Поруч з нами розвиваються і процвітають такі ж невеликі містечка: Козова, Підгайці, Рогатин – це ті близькі сусіди, де досягнення місцевої влади є очевидними. А тепер озирніться навколо! Бо наші особливі досягнення полягають в тому, що в нас – падають балкони, фонтанять водогони, топляться машини на дорогах і пішоходи на тротуарах, невідомо яким чином з’являються, де попало кіоски, не відомо, хто тримає базар-гуманітарку на вул.Січових Стрільців, і ніхто не знає, хто збирає за нього гроші . І це далеко не вичерпний перелік «досягнень». У нас є спеціаліст міської ради із залучення інвестицій, але інвестицій не видно. У нас є спеціаліст міської ради із забезпечення депутатської діяльності, але ми навіть не маємо належної якості відеотрансляції сесій міської ради – то звуку немає, то зображення пропадає. Таких «фахівців» в штаті міської ради є багато. І всі ці спеціалісти та їх «особливі досягнення» щедро і щомісячно оплачуються з міського бюджету, з нашої з вами кишені, шановні бережанці!, – розповіла Валентина Черкасова.

На жаль, окрім пані Черкасової, не знайшлось депутатів у Бережанській міській раді, які б голосували «проти». І хоч кажуть, що «один в полі не воїн», але це ще залежить від того, який той один! Валентина Черкасова воює за ефективне і прозоре використання бюджетних коштів, за спрямування їх на розвиток і процвітання свого міста. Сподіваємося, що у Бережанах з’являться й інші свідомі депутати, яким не заплющать очі срібняки міського голови Володимира Музички.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Василь

    28/12/2017

    А у вас люди добрі нема питань до п. Черкасової ) чого вона одна була проти? то шо всі дурні депутати а вона мудра . Спитайте у місті хто вона і чим займалася і ви зрозумієте

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?