Вишнівецькі пожежники відмовляються їздити у села

9 Березня 2018, 13:02
вишнівець-пожежники

Вишнівецька громада попередила, що з 1 квітня її вогнеборці не виїзджатимуть на виклики у села, які не перерахують субвенції. Відповідний лист за підписом голови громади Володимира Кравця направлено керівництву Збарзького району.

Місцева пожежна команда Вишнівецької ОТГ потрапила у критичну ситуацію. А все через її недофінансування із бюджетів навколишніх сільських рад. Не у повному обсязі були виділені кошти ще й у 2017 році, а це понад 200 тисяч гривень, така ж ситуація спостерігається і в цьому році.

– Разом з першим заступником голови Збаразької РДА Юрієм Головатюком двічі (2 та 6 березня) зустрічалися з головами сільських рад, що поки не увійшли до Вишнівецької громади. Всі сільські голови запевнили, що до кінця березня проведуть сесії, виділять кошти та укладуть угоди з ОТГ. Тож сподіваюся, що слова дотримають, а відтак Вишнівецька місцева пожежна команда у 2018 році й надалі працюватиме ефективно, – повідомила голова Збаразької районної ради Світлана Боднар.

До слова, пожежна команда Вишнівецької ОТГ, яка у свій час була створена з метою обслуговування лише селища, виїжджає на угамування вогняної стихії в прилеглі та у віддалені села. Рятує не лише від «червоного півня», а приходить узимку, визволяючи транспорт, що застряг у снігових заметах, під час повеней, відкачуючи воду з підвалів та погребів, у ДТП рятує людей з понівеченого транспорту та надає іншу необхідну допомогу.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?