Воєнкома Катинського відсторонили від посади

7 Червня 2017, 16:13
16-765x510

Військового комісара Тернопільського гарнізону Володимира Катинського, якого в жовтні 2016 року СБУ разом із військовою прокуратурою затримали під час отримання хабара, відсторнили від посади до 7 липня цього року. Про це йдеться в Ухвалі Тернопільського міськрайонного суду.

«Клопотання прокурора про продовження строку відсторонення обвинуваченого Володимира Катинського від посад військового комісара ТОВК та начальника Тернопільського гарнізону задовольнити та продовжити відсторонення від посад до 7 липня 2017 року включно.

Клопотання захисника, підтримане обвинуваченим, задовольнити та скасувати арешт на посвідчення водія на ім’я Володимира Катинського та на посвідчення офіцера на ім’я Володимира Катинського УК №051495, що був накладеним за ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду м.Львова від 20 жовтня 2016 року» – йдеться в Ухвалі.

Нагадаємо, що Володимир Катинський вимагав у свого підлеглого хабар у вигляді будівельних матеріалів для побудови заміського будинку та обіцяв, у свою чергу, сприяти службі віськового комісара одного із районів Тернопільської області.

Автор:
https://realno.te.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)