Волинські фіскали завдали збитки державі на 190 мільйонів

11 Липня 2019, 10:37
ДБР

У вівторок, 9 липня, співробітники Державного бюро розслідувань прийшли з обшуком до офісу Держфіскальної служби Волинської області.

Слідчі дії пов’язані зі справою щодо протиправної схеми формування податкового кредиту з ПДВ підприємствами-імпортерами транспортних засобів.

За даними слідства, після розмитнення автомобілів імпортери виписували документи на їх реалізацію кінцевому споживачу, однак згодом здійснювався повторний продаж машин за підробленими документами.

«Ці фінансові операції були «транзитними», тобто проводились з метою подальшого продажу імпортного ПДВ підприємствам реального сектора економіки. Як наслідок, підприємства-покупці безпідставно отримували суми податкового кредиту та ухилялися від сплати податків», — розповіли у ДБР.

За попередніми підрахунками, дії податківців завдала державі збитків на 190 млн гривень.

Також зазначається, що «тіньовий ринок» діяв за сприяння та безпосередньої участі посадових осіб облуправління ДФС.

«Проводилися 14 санкціонованих обшуків у приміщенні територіального органу ДФС, місцях проживання його посадових осіб. Також обшуки проводилися за адресами діяльності конвертаційних груп», – додали у відомстві.

Начальником Головного управління ДФС у Волинській області є Світлана Савчук, яка здобула економічну освіту спеціаліста з обліку, контролю та аналізу господарської діяльності у Тернопільському інституті народного господарства, який закінчила у 1992 році. Цього ж року Світлана Павлівна розпочала свій трудовий шлях з посади бухгалтера Ковельського спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Тур». З 1997 року жінка працювала на різних посадах в податковій службі. На рівну посаду ДФС Волинської області прийшла в квітні 2016 року з посади голови Луцьку ОДПІ.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)