Від тернополян приховують інформацію про вільну землю

5 Грудня 2017, 13:08
zemla

У Тернополі має бути чіткий облік вільної землі для прозорого розпорядження нею. Це потрібно, аби кожен громадянин чи підприємець бачив, де є залишки землі під комерцію, під індивідуальне будівництво, для багатоповерхівок, під гаражі. На жаль, у Тернополі цього немає.

– Інвентаризація триває, але даних у публічному доступі (на кадастровій карті) нема. Цю несправедливість спробували виправити на земельній комісії ТМР. Колеги підтримали мою пропозицію змін до програми економічного соціального розвитку. Пропонований пункт передбачає обов’язкове нанесення вільної землі, виявленої під час інвентаризації, на публічну кадастрову карту, – повідомив голова земельної комісії Андрій Шкула.

Також депутат пропонує наносити на публічну мапу всі сервітути.

На сьогодні ці пропозиції є актуальними лише для незначної кількості людей, адже ті, в чиїх силах реалізувати інвентаризацію земель, не бачить змісту показувати інформацію публічно. Земля – це головна корупційна складова тернопільської влади. Оперуючи нею в ручному режимі, місцева влада має можливість отримувати значний фінансовий зиск.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?