Від Гриценка втікають партнери

30 Жовтня 2018, 9:38
Гриценко

Андрій Садовий із «Самомомочі», Міхеіл Саакашвілі з «Руху нових сил»,  Василь Гацько з «ДемАльянсу», Дмитро Добродомов з “Народного контролю” і незалежний Святослав Вакарчук – це далеко не повний список відомих і впливових українців та політиків, яких хотів бачити у своїй команді лідер партії «Громадянська позиція» і кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко. Однак один за одним ці люди відвертаються від політика. Останнім став Добродомов, у якого з Гриценком, здавалося, був міцний і непохитний союз.

Лідер партії “Народний контроль” Дмитро Добродомов на позачерговому з’їзді партії “Народний контроль”, який відбувся 27 жовтня, заявив про готовність брати участь в якості кандидата на президентських виборах.

– Я прийняв для себе надзвичайно складне, але виважене рішення: я готовий взяти участь у президентській кампанії. Я щиро сподіваюся на вашу підтримку цього рішення і вірю в нашу спільну роботу заради перемоги, – сказав лідер “Народного контролю”.

Добродомов зазначив, що в травні нинішнього року його партія була “драйвером” об’єднання опозиційних демократичних сил.

– Ми виступали за те, щоб усі свідомі демократичні сили, які не перебувають під впливом олігархічних кланів, відставили в сторону особисті амбіції, об’єдналися разом, щоб визначити єдиного кандидата в президенти і щоб в новій демократичній об’єднаній партії піти на парламентські вибори і отримати більшість, – сказав Дмитро Добродомов.

Тоді ж, у травні, було оголошено про створення партіями “Громадянська позиція” Анатолія Гриценка та “Народний контроль” Дмитра Добродомова спільної політичної платформи “Народна довіра”, але через неймовірні амбіції одного з партнерів її довелося згорнути.

– На жаль, принципи цієї платформи були зруйновані з першого дня, коли Анатолій Гриценко себе відразу оголосив кандидатом у президенти, коли лідери політичних сил (ми їх бачили на цій платформі) вирішили, що їх особисті амбіції важливіші, коли, натягнувши маску нових, вони діють старими методами. Платформа не склалася на сьогоднішній день, – підсумував Дмитро Добродомов.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?