Уродженець Тернопільщини може зберегти посаду голови Нацбанку

14 Травня 2019, 17:08
Смолій

Бізнесмен Ігор Коломойський виступає за збереження уродження Лановеччини, що на Тернопільщині Якова Смолія головою Національного банку України. Про це він заявив в інтерв’ю РБК-Україна.

Зокрема, Коломойський погодився із заявою обраного президента Володимира Зеленського, що Яків Смолій має залишитися главою НБУ.

– А чому ні, нехай залишається. А заступника голови НБУ Катерину Рожкову нехай вижене, вона заплямувала себе. Її треба було посадити ще до Приватбанку, – заявив олігарх і додав, що раніше перебував з нею в прекрасних відносинах.

Нагадаємо, річний дохід Якова Смолія у 2018 році склав 17,3 мільйонів гривень. З цієї суми заробітна плата склала 3,69 мільйонів гривень або 308 тис. грн. щомісяця. Окрім зарплати, він отримав 5,53 млн. грн. дивідендів від «КУА Еталон Ессет Менеджмент» та 4,267 млн. грн. у вигляді відсотків за рахунками в «Укрексімбанку».

Свої заощадження Уродженець Тернопільщини зберігає одразу в шести банках. 3,68 млн. доларів знаходяться на банківському рахунку в «Укрексімбанку», в «Укрсиббанку» – 829 тис. грн., в «Райффайзенбанку Аваль» – 4,5 тис. доларів і 105 тис. грн., ще 5,97 млн. грн. він має у «Дельта Банку» та 474 тис. грн. в «Ощадбанку».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?