У Збаражі відомі активісти вимагали гроші в директора КП

5 Лютого 2018, 10:03
ed0768217d8331552e0db32e9d2f3010_xl

Нещодавно в Тернополі на хабарі затримали двох «активістів», які вимагали гроші в місцевого підприємця за не перешкоджання його підприємницькій діяльності. Одного з них упізнав секретар Збаразької міської ради Роман Напованець, який розповів історію, як у Збаражі теж хотіли «збити» гроші, але вже не з бізнесмена, а з директора комунального підприємства.

Історія трапилася у 2016 році в Збаражі.

– Ще позаминулого року в Збаражі цей «активіст» разом з працівниками управління захисту економіки вимагали хабар у начальника комунального підприємства. Історія почалася з того, що один із затриманих псевдоактивістів Михайло Іваненко написав заяву в управління захисту економіки (далі – УЗЕ) про нібито відомі йому факти розкрадання бюджетних коштів під час будівництва тротуару та громадського туалету по вул. Грушевського у м. Збараж. Поліція одразу ж відреагувала та направила десант слідчих, які, так би мовити, пояснили, щоб директор комунального підприємства «Добробут» у «мирний» спосіб поділився з ними, аби вони не реагували на заяву, – розповів Роман Напованець.

З цього приводу директор КП Юрій Дмитришин (на фото) написав заяву в прокуратуру стосовно вимагання поліцією хабара, оскільки жодних порушень закону, як керівник комунального підприємства, на його тверде переконання, він не вчиняв.

– Після цього поліцаї, не отримавши хабара і попавши під слідство прокуратури, почали справжній терор: за один місяць вони організували три ухвали суду, які суперечать одна одній. На очолюване Дмитришином  підприємство залучили фахівців Держаудитслужби, яка провела ревізію всіх об’єктів, що були відремонтовані у Збаражі за останні роки. Контролюючий орган завершив ревізію, але порушень не встановили. Не захотівши дати відкат «новій» поліції, директор КП наразився на «маски-шоу», яке 20 лютого 2017 року завітало додому, хоча на той момент уже були документи, які свідчили про відсутність порушень, – пригадав ті події секретар Збаразької міської ради.

Роман Напованець підозрює, що для славнозвісного «активіста» Михайла Іваненка озвучені вимагання грошей далеко не одиничні епізоди його «громадської» роботи і, на його переконання, якщо «активісти» вийдуть на волю, то від їх свавілля постраждає ще не один мешканець області!

Нагадуэмо, Антикорупційний портал Тернополя виявив системні зловживання в одному з комунальних підприємств Збаража. Як стверджують активісти, директор КП зумисне завищує вартість робіт і перераховує кошти підприємству, яке очолює його родичка.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • фвапфуп

    05/02/2018

    Немаю слів, мусорня, чиновники, активісти, просто зброд.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)