У Збаражі директор КП перерахував на фірму родички понад мільйон гривень

21 Жовтня 2016, 10:12
ed0768217d8331552e0db32e9d2f3010_xl

Антикорупційний портал Тернополя виявив системні зловживання в одному з комунальних підприємств Збаража. Як стверджують активісти, директор КП зумисне завищує вартість робіт і перераховує кошти підприємству, яке очолює його родичка.

КП Збаразької міської ради «Добробут» очолює помічник народного депутат від ВО «Свобода» Михайла Головка – Юрій Дмитришин (на фото). Протягом 2015 – 2016 років на рахунок приватного підприємця Кутна О.П. зі сторони КП «Добробут» перераховано понад 1 мільйон гривень на виконання робіт, пов’язаних із укладенням бруківки на території міста та іншими роботами з благоустрою . Що цікаво, Дмитришина та Кутну пов’язують родинні зв’язки.

Як стверджують активісти, вартість частини робіт є значно завищеною, а деякі заплановані роботи виконані не в повному обсязі.

Наприклад, об’єкт «Громадський туалет по вул. Грушевського у місті Збараж» не зроблено взагалі, безпідставно перераховано кошти в сумі понад 100 тисяч гривень.

Об’єкт «підпірна стінка по вул. Грушевського у місті Збараж» зроблено частково, однак виділена сума взагалі не відповідає обсягам робіт. Приблизна вартість може становити не більше 50 тисяч гривень (виділено 270 тисяч гривень).

Об’єкт «улаштування тротуару бруківкою по вул. Грушевського у місті Збараж» зроблено частково, приблизна вартість робіт може становити не більше 40 тисяч гривень (виділено 250 тисяч гривень).

Також, за даними актикорупційного порталу, в підприємця Кутна О.П. не було жодного офіційно найманого працівника.

Що ж до Дмитришина, то днями на деяких інформаційних ресурсах з’явилось повідомлення про те, як директора КП кілька місяців «пасли» співробітники управління захисту економіки у Тернопільській області і нібито вимагали у нього гроші. Взамін правоохоронці обіцяли не перевіряти згадане КП на предмет порушень.

Фото з відкритих джерел

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (2)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Тетяна

    21/10/2016

    Навіщо стільки бруду?... Я все життя живу у Збаражі і лише тепер бачу у нашому місті зміни на краще. Якщо є якісь порушення, то для цього існують відповідні органи. Стосовно фото, які додані до цього повідомлення. То жодне з них не стосується згаданих "об'єктів". 1 фото - це перенесений банкомат з одного району Збаража до центру (а зовсім не туалет). 2 фото - це тротуар вулиці поблизу автобусної зупинки, поблизу "Танка". 3 фото - це вулиця 22 січня м. Збаража, тротуар якої тільки ремонтується.

  • Володимир

    13/08/2017

    Правильно Татьяна... На 1 фото - дійсно перенесений банкомат з одного району Збаража до центру. Але це дійсно зараз туалет ! Цей банкомат Приватбанку переобладнали у туалет і поставили біля кінотеатру. А тепер задумайтесь скільки грошей пішло. Дивлячись на цей туалет, виникає питання: "А де ж перераховані 100 тисяч" ?!

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)