У виборчій кампанії Гриценка з’явився слід Фірташа і Коломойського

11 Січня 2019, 14:19
Гриценко

З офіційним стартом президентської компанії все більше українців цікавляться, хто ж стоїть за тим чи іншим кандидатом, адже зрозуміло, що одному політику, навіть маючи потужну політсилу, в фінансовому плані витягнути таку дороговартісну компанію неможливо. Один з них – лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко – позиціонує себе як віддалений від олігархів кандидат, однак все більше знаходиться підтверджень, що два з них, а саме Дмитро Фірташ і Ігор Коломойський, мають вплив на Гриценка.

Фірташ не перший рік живе у Відні, а зовсім недалеко від Австрії влаштувався і Коломойський. Вони, кожен зі своєї причини, в Україні з’явитися не можуть, але обидва зацікавлені в поразці Петра Порошенка на майбутніх виборах, а тому мають всі підстави допомагати «альтернативним кандидатам у президенти». Якраз перед знаменитим «проривом Саакашвілі» в ЗМІ з’явилася інформація про зустріч останнього з Коломойським, і про те, що Коломойський таємно підтримує протести грузинського опозиціонера не говорив тільки ледачий.

Тепер Саакашвілі відійшов від справ, і його нішу «третьої сили» намагається зайняти Гриценко. Ось і Соломія Бобровська, колишній заступник Саакашвілі в Одеській ОДА, увійшла в команду Гриценко, і виступ у Відні (Австрія) влітку 2018 року в інституті ICEUR-Vienna, який просуває кремлівські ідеї, з тієї ж опери. Ну а Фірташу з Коломойським без різниці, на кого робити ставку, головне – грати проти Порошенка. І Гриценко, схоже, не проти скористатися напрацюваннями Михайла Саакашвілі і тому не гребує ні сумнівними австрійськими інститутами, ні сумнівними обіцянками за рішенням геополітичних конфліктів.

Пригадаємо, як нещодавно Гриценко в програмі «Свобода слова» на телеканалі ICTV заявив, що з листопада 2017 року працював у групі куди входили «адекватні» росіяни, вхожі до Путіна, яка розробила «Мирний план» по Донбасу і який був переданий особисто президенту Росії.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?