У вбивстві активіста Ващенка винними хочуть зробити … лікарів

10 Липня 2017, 20:51
13254246_1091249247622605_8114796585457485300_n

29 червня у Зборові відбулось чергове судове засідання, на якому розглядалась справа стосовно вбивства громадського активіста з Кременця Віталія Ващенка.

Судді допитували свідка – дружину одного із ймовірних вбивць з Кривого Рогу. На попередньому засіданні було продемонстровано записи телефонних розмов цього свідка, з яких дізнались багато нових деталей, зокрема ідентифікували посередника, який наймав вбивць. Однак імена замовників досі невідомі, а виконавці беруть всю вину на себе.

Сторона обвинувчених виклопотала в суддів право на проведення додаткової судово-медичної експертизи. Щоб зменшити свою вину, обвинувачені намагаються піддати сумніву те, що Ващенко помер від побоїв, завданих обвинуваченими, і пробують стверджувати, що могла мати місце лікарська помилка при наданні Ващенкові медичної допомоги (як виглядає, Ващенка хотіли лише залякати, але від отриманих травм він помер через кілька годин після нападу, в лікарні).

– Ймовірно, сторона обвинувачених намагається таким чином затягнути справу і применшити вину вбивць, знявши відповідальність з них за саму смерть Ващенка. Через це в ході засідання виникла словесна суперечка між обвинуваченими, їх адвокатами та між людьми, які були присутні в залі та обурились, що вбивці хочуть уникнути покарання, – повідомили у «Правому секторі».

Детальніше про хід розслідування справи читайте ТУТ.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?