У Тернополі свободівський мер знищує парк

13 Вересня 2018, 19:34
1

Команда міського голови Тернополя, «свободівця» Сергія Надала не знає меж. Мер взявся знищувати найбільший парк міста – «Топільче» (колишній – комсомольський).  Схема залишається незмінною. Таємно, без громадських слухань, всупереч генплану міста та волі громади, міський голова за допомогою головного архітектора сприяли наданню ділянок під забудову в зелених зонах парку.

Архітектор вносив неправдиву інформацію у висновки управління архітектури, міський голова підписував рішення, а інститут «Діпромісто» самочинно вносив зміни, які подавали як волю громади.

– Згідно із матеріалами генплану, розробленого цим же інститутом «Діпромісто», площа парку «Топільче» у 2010 р. становила 66 га, а уже за матеріалами публічної кадастрової карти на вересень 2018 р. Тернопіль втратив майже 90 тис м кв. території парку, – стверджують представники тернопільського «Демяльянсу».

На підтвердження своїх слів вони подають порівняльну інформацію з матеріалами генплану 2010 р., який пройшов громадські слухання і був погоджений громадою, та з матеріалами Публічної кадастрової карти, яка показує, які ділянки парку ідуть чи ітимуть під знищення.

Чи змусять тернополяни голову та депутатів міської ради прийняти рішення про скасування наданих В. Бесагою незаконних містобудівних умов щодо забудови парку «Топільче», а земельні ділянки повернути в межі парку? Поки що це питання, на жаль, залишаються без відповіді, адже на прикладі парку Національного відродження бачимо, наскільки тернопільська громада є інертною, а парк захищає невеличка група активістів, на противагу яким найняли цілу групу «тітушок».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?