У Тернополі – повна узурпація ЗМІ!

10 Жовтня 2017, 11:35
цензура

Про це заявив голова громадської організації «Екоальянс» Олександр Філь, відзначаючи, що представникам громадськості повністю перекритий доступ до місцевих ЗМІ.

– Ми можемо безкінечно слухати звіти про вкладання бруківки міського голови Тернополя Сергія Надала на місцевому телебаченні, на зупинках, з моніторів у громадському транспорті, а при тому доступ представникам громадськості до місцевих ЗМІ повністю перекритий, – заявив Олександр Філь.

Нагадаємо, величезні кошти з міського бюджету йдуть на висвітлення роботи Тернопільської міської ради, а по факту – міського голови Сергія Надала у приватних газетах «Вільне життя» та «Нова Тернопільська газета». Місцеві телеканали ІНТБ та ТВ-4 фактично стали рупорами Сергія Надала, команда політтехнологів працюють над наповненням з десяток інтернет-сайтів, які гостро критикують його опозиціонерів та навіть простих тернополян, які мають іншу від тернопільської влади позицію.

На думку Олександра Філя, завдяки такій вибудуваній системі дій міської влади та місцевих ЗМІ, порушуються демократичні основи суспільства. Тому, резюмує пан Олександр, кожен з тернополян має дати собі відповідь – чи є Тернопіль європейським містом?

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?