У Тернополі оштрафували директора держпідприємства

12 Лютого 2018, 10:01
bilan

Директора державного оборонного підприємства «Промінь» та депутата Тернопільської міської ради Тараса Білана оштрафували за те, що його підприємство вчасно не виплатило заробітну плату своїм працівникам. Найцікавіше те, що це борги минулих років, до яких він не має відношення.

– Під моїм керівництвом завод «Промінь» протягом 2017 року погасив заборгованість із заробітної плати за 2013, 2014, 2015, 2016 роки. Натомість прийшли представники управління охорони праці і виписали штраф за невчасну виплату заробітної плати – за те, що невчасно гасили борги «Януковича». Велика подяка пані Наталії Рус (начальнику управління Держпраці в Тернопільської області – авт.) за стратегічне бачення порушників Закону про оплаті праці та Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману за те, що ставить таких державницьких людей на посади, – заявив Тарас Білан, який, що цікаво, у міській раді представляє саме провладну фракцію «БПП-Солідарність».

До слова, Білан уже не вперше критикує політсилу, яку сам представляє. У свій час навіть заявив, що готовий вийти з фракції, якщо у ній не знайде підтримки та розуміння.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • тарас білан

    14/02/2018

    Відбулось судове засідання з даного питання . Заслухано доводи Білана Т.Б. Охорона праці в суд не зявилась.... Штраф скасовано. На думку ТОГО"Тернопільські підсумки" - Охорона праці під керівництвом пані Рус займається: - на державних підриємствах продукуванням "липових протоколів" для формування "липових " показників, - А з приватників - "збивають касу" собі в кішеню. Підтвердженням цього є: ----- оборонний завод «Промінь» - заплатили борги за 4 роки. Кінець року завершили без збитків. За це Вам : штраф "за невчасну виплату заробітної плати". ----- і в цей же час :будівництво за адресою У.Самчука 31. Де зафіксовано : захоплення прибудинкової території без згоди мешканців (фальсифікація та підробка документів), 8 офіційно непрацевлаштованих осіб; несплата податків в особливо великих розмірах; зрізка зелених насаджень; контрабанда матеріалів; порушення техніки безпеки. По цих питаннях направлено депутатське звернення. І... ЖОДНОГО ПРОТОКОЛУ ПРО ПОРУШЕННЯ ВІД пані Рус з Охорони праці(((… А ви питаєте де корупція....... фото на фейсбуці..... ГОЛОВА ТОГО "Тернопільські підсумки" Тарас Білан

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?