У Тернополі кандидат від Зеленського роздає виборцям яйця

5 Липня 2019, 11:01
Богданець

У Тернополі кандидат від партії «Слуга народу», заступник директора ПрАТ «Птахофабрика Тернопільська» Андрій Богданець вирішив у період виборчої кампанії зайнятися благодійністю – роздає потребуючим продукцію свого підприємства, а саме яйця.

І хоча партія діючого президента Володимира Зеленського декларує нові цінності, насправді, майже нічого не змінилося. Наразі відмінність від попередників тільки в тому, що замість традиційних гречки та олії виборцям роздають яйця.

– А ви кажете гречка, кури, голоси, нові обличчя. Все зміниться, стару систему на руїни. Вже 51 чоловік отримав яйця від “Слуги народу”. Напевне така лібертаріанська ідеологія говорити про зміну системи, а жити по-старому” – написав на власній сторінці у Фейсбуці місцевий журналіст Назарій Наджога.

Нагадаємо, свого часу з посади керівника ПрАТ “Птахофабрика Тернопільська” міським головою став Роман Заставний, котрий тоді представляв теж пропрезидентську партію Віктора Ющенка «Наша Україна». Згодом це підприємство перейшло у власність тернопільського бізнесмена Петра Львовича Сачика, котрий і сьогодні є його кінцевим бенефіціантом. Пан Сачик постійно намагається вкладати «яйця» по різних партіях/фракціях у Тернопільській міській раді. Очевидно, цього разу він пішов далій хоче мати свою людину вже в парламенті. 

Нагадаємо, практика продуктового підкупу виборців на наших теренах м. Тернополя активно спостерігалася на минулих місцевих виборах. Тоді організацію «Патріоти Тернополя», яку очолював наближений до мера Сергія Надала діяч-«гречкосій» Ігор Гірчак, спіймали на подібних подарунках.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)