У Тернополі депутат від БПП хоче виселити з приміщень громадські організації

12 Вересня 2018, 11:23
bilan

Депутата з фракції «БПП-Солідарість» у Тернопільській міській раді Тараса Білана обурив той факт, що політична партія «Справедливість» (лідер – Валентин Наливайченко) винаймає в Тернополі офіс у приміщенні, яке міська рада віддала в безкоштовну оренду громадській організації «Просвіта».

За інформацією депутата, близько 10 000 квадратних метрів приміщень у Тернополі передано в безоплатну оренду громадським організаціям. Порошенківець запропонував міському голові Тернополя та депутатам міської ради з 1 січня 2019 року перевести всі громадські організації на платну основу. На його думку, «мертві» громадські організації самі відмовляться від «халявних квадратних метрів комунального майна», а  від тих, які залишаться, бюджет міста може отримати додаткових 12 мільйонів гривень.

– 10 тисяч метрів множимо на 100 грн. (середня ціна по місту за оренду). Виходить – 1 000 000 гривень. Якщо взяти рік, то це 12 млн. грн. викинутих в повітря, – заявив Тарас Білан.

Варто нагадати, що Тарас Білан свого часу був секретарем Тернопільської міської ради, представляючи політсилу ВО «Батьківщина», потім нетривалий час перебував у проекті В’ячеслава Кириленка – «За Україну», а нині є депутатом Тернопільської міської ради від «БПП-Солідарність».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?