У тернопільському музучилищі назріває скандал

19 Квітня 2017, 19:11
00863_1

У Тернопільському обласному музичному училищі ім. С. Крушельницької неспокійно. Аби згладити ситуацію, в обласній раді навіть створили спеціальну комісію з вивчення ситуації, яка склалась у закладі.

Комісію очолив заступник голови облради Любомир Крупа. Також до її складу увійшли керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Іван Бабійчук, начальник управління освіти ТОДА Ольга Хома, начальник управління культури ТОДА Григорій Шергей, депутати та керівник юридичного відділу.

До 21 квітня комісія повинна надати голові облради інформацію щодо ситуації у закладі, а також шляхи її вирішення.

Варто зазначити, що у закладі зараз відбувається переобрання керівника. Тернопільська обласна рада припинила трудовий договір з керівником Михайлом Рудзінським. У нього закінчився контракт. Рудзінського призначили виконуючим обов’язки директора. Так буде до моменту, поки в облраді не визначаться з кандидатурою на цю посаду.

Також нещодавно заступник голови облради Василь Деревляний підписав розпорядження щодо передачі у власність громадян кімнат у гуртожитку, який належить навчальному закладі. Це затяжна історія, яка не знаходила вирішення десятки років, адже гуртожиток заселяли громадяни, які не мали відношення до музучилища.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?