У швагра мера Тернополя з’явився новий бізнес

6 Грудня 2018, 15:17
надал

Рідний брат дружини міського голови Сергія Надала  – Богдан Вербовий нещодавно отримав частку 7,6% у товаристві з обмеженою відповідальністю «Мевіз».

Це ТОВ, згідно офіційних реєстрів, займається загальною медичною практикою. За даними аналітичної системи «YouControl», у 2011 році «Мевіз» імпортувало з Данії апаратуру для рентгенiвського випромiнювання, генератори, щити, пульти керування, екрани, столи, крiсла та подібнi вироби для обстеження на суму в понад мільйон гривень.

Проте за останні роки, принаймні у публічних реєстрах, окрім появи нового співзасновника, ТОВ не проявляла активності.

Нагадаємо, що швагро мера вперше «засвітився» на публіку в засновниках товариства з обмеженою відповідальністю «Тернопільтепло», яка займається переобладнанням котелень в місті на альтернативні види палива, зокрема на торф. Правда після скандалів та протестів громади зупинити запуск таких котелень, прізвище «Вербовий» зникло з числа засновників «Тернопільтепло».

Натомість Богдан Вербовий чудово себе почав відчувати в сфері рекламного бізнесу. Позаяк виконавчий комітет міськради тільки в цьому році надав йому дозволі на розміщення білбордів в різних куточках Тернополя.

Між іншим, медична галузь для самого міського голови є близькою. Адже мама Сергія Віталійовича – Любов Степанівна Надал – лікарка Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги. А батько – Віталій Андрійович Надал – судинний хірург.

Автор:
https://poglyad.te.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)