У Рівному екс-радикал заявив, що поскаржиться у поліцію на заступника голови облради

10 Жовтня 2018, 15:32
dvoe-deputativ-pokinuli-fraktsiyu-radikalnoi-parti20180912_2767

Володимир Ковальчук, депутат Рівненської обласної ради, який на минулій сесії покинув фракцію Радикальної партії, у коментарі РВ заявив, що напише заяву до поліції на свого екс-однопартійця Сергія Свисталюка, першого заступника голови Рівненської облради.

За словами Володимира Ковальчука, він вимагатиме у поліції, аби та відкрила кримінальне провадження щодо перешкоджання йому, як депутатові, з боку першого заступника.

Так, за словами п.Ковальчука Сергій Свисталюк не дозволяв йому та депутатові Андрію Сайчуку пройти до Міського будинку культури у Рівному, куди автобусами з’їхалися мешканці області, щоб проголосувати за відкликання депутатів Ковальчука та Сайчука.

За словами Володимира Ковальчука, Сергій Свисталюк керував усім процесом, хоча законодавство забороняє йому, як представнику органу місцевого самоврядування, брати участь у відкликанні депутатів за народною ініціативою.

Сергій Свисталюк заперечив, що не пропускав Володимира Ковальчука та Андрія Сайчука до зали. Зазначив у коментарі РВ, що лише просив їх зачекати, поки пройде реєстрація делегатів, а тоді зайти.

Додамо, що коли згадані депутати намагалися потрапити до МБК, при вході виникла штовханина.

Автор:
https://rivnepost.rv.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?