У Монастириськах дерева мало не провалилися під лід

12 Березня 2018, 14:27
деерво-Монастириська2

У Монастириськах пожежники зрізали старі тополі на місцевому озері. Договір на такі послуги з ними украла міська рада.

– Пожежники зрізали тополі гарно, не пошкодивши каштани, але на цьому їхня робота закінчилася. Вони сказали, що решта (прибрання зрізаних дерев) мають зробити комунальники. Останні не згідні,бо в них вихідні. Ціна угоди, між іншим, ж пожежниками становить 14 тис. грн., – розповів депутат Монастириської міської ради Олександр Сидоришин.

На дворі плюсова температура, тому варто було б поспішити, щоб зрізані дерева не потрапили у воду.

Люди добрі, ви, як наймаєте майстра для ремонту, то він вам теж каже, що це я роблю, а решту ви якось самі. Виходить, тепер монастирищанам треба зібратись на озері і прибрати, порізати і повитягувати гілля, бо буде біда, – дивується депутат.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Василь

    12/03/2018

    Олександр у своїй запеклій боротьбі з Монастириською міською радою перебрехав сам себе! Бо договір з пожежниками укладала не міська рада а КП "Монастириський Комунсервіс". А ця юридична особа сама (або її керівництво) некомпетентна у питаннях укладення договорів на надання послуг, оскільки: - швидше за все конкретний об'єм і види робіт в договорі чітко не прописала; - графік виконання робіт не передбачила з урахуванням вихідних днів; - та ще й замість того щоб виправити ситуацію (виставити претензію виконавцю робіт, усунути свої недопрацювання і т.д.) просто мовчки спостерігає за ситуацією. Але для Олександра все прекрасно! Зрада! Це ж головне в цій ситуації! І звичайно винна міська рада! Так Олександре?

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?