У мера Бережан вимагають повернути премії та надбавки

8 Лютого 2018, 16:03
Muzychka

Жителька Бережан Надія Копин звернулася до працівників апарату Бережанської міської ради з проханням повернути кошти, які вони отримали у вигляді премій і інших необов’язкових виплат протягом останніх кількох років і спрямувати їх на ремонт головної транспортної артерії міста.

Жінка просить весь апарат Бережанської міської ради в місячний термін повернути в міський бюджет кошти, що були витрачені на виплати премій, надбавок за особливі досягнення в роботі та інші необов’язкові (стимулюючі) виплати за період 2015-2017 роки в повному обсязі.

– Така дія є вимушеною та необхідною у зв’язку з неспроможністю міського голови Ярослава Музички вишукати в міському бюджеті кошти в сумі 5 млн. грн., що необхідні для співфінансування капітального ремонту траси М-12 «Стрий-Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка», – пише бережанка у своєму клопотанні.

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області готова самостійно організовувати проведення капітального ремонтну цієї дороги, але їй потрібні додаткові кошти для робіт з перевлаштування інженерних комунікацій.

Якщо бережанські чиновники добровільно повернуть кошти, то пані Копин проситиме встановити громадський контроль над їх використанням, а також над подальшим використанням всіх коштів міського бюджету, в зв’язку з непрозорістю роботи міської влади.

У випадку відмови від добровільного повернення вищезазначених виплат, громада міста звертатиметься з колективним позовом до суду про примусове стягнення та повернення в міський бюджет неефективно використаних коштів, оскільки громада вважає роботу міського голови та чиновників міської ради незадовільною, та такою, що не заслуговує на додаткові (стимулюючі) виплати.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (1)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Пох

    12/02/2018

    Правильно,а то вже не нажруться....

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?