У Луцьку “Солідарність” займається масштабними підкупами виборців

10 Січня 2019, 12:32
original-e6e7699528d00f6eed8b71f9efd8b3d9

У Луцьку пропрезидентська партія БПП “Солідарність” активно займається підкупом виборців та заманює проводити передвиборну агітацію, заплативши за це 500 гривень.

Про те, що керівники ОСББ в одному із районів Луцька обдзвонюють мешканців будинків та пропонують “попрацювати” на виборах, підтримавши “Солідарність”, написав лучанин Ілля Токаренко на своїй сторінці у Фейсбук. За це ж вони отримають 500 гривень.

“Знаєте що саме обідне? В мене на районі директора ОСББ обзвонюють людей на мобільні, при чому база телефонів значно ширша і виходить за межі ОСББ, (навіть можу довести що база з Ощадбанку) пропонують попрацювати на виборах і підтримати “Солідарність”. За це обіцяють 500 гривень, після проведення опитування (анкети з персональними даними) передаються кураторам, які перевіряють достовірність анкет, за це ще 500 гривень. Обов’язкова умова – заключення договорів на виборну роботу. Таким чином вони застерігають себе від криміналу за підкуп. Тільки в цих головешках не вкладаєця, що в них на 130 квартир в будинку, кількість агітаторів-мешканців цього будинку, в два рази більше. Чи це не підкуп?

Я вчора написав Івану Мирці щоб не маялися, бо не хотів цих скандалів на свята, але як сьогодні зустрів радісних сусідів “пацріотів”, які на собі шкуру рвали за Майдани, проти москалів і т. д, і вже сьогодні вони похвасталися що баблішко зароблять. А чо не продатися, як сам директор ОСББ каже – давайте ми оформимо і вас, і вашу дружину, і батьків. Вам в сім’ї лишні гроші не будуть. Вперед за новими досягненнями. Вже на всю країну ця схема прогриміла”, – йдеться у дописі.

Додамо, що після того, як 23 грудня, на Волині відбулися вибори до об’єднаних територіальних громад, керівники місцевої БПП “Солідарність” вирішили заявити про свою ефективну роботу, щоб повихвалятися перед Києвом. Натомість, ці вибори вже називають найбруднішими за всю історію незалежної Украни, а волиняни спостерігали цинічний підкуп виборців владою, шалене використання адмінресурсу та сфабриковані справипроти політичних опонентів.

Автор:
https://p-p.com.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?