У Києві помер директор тернопільського підприємства

9 Жовтня 2017, 19:13
IMG_4437-700x467

Під час марафону у Києві 8 жовтня помер директор «Тернопільського м’ясокомбінату» Віктор Малюта. Про це повідомили в прес-службі компанії «Агропродсервіс», власником якої є м’ясокомбінат, що в Острові (Тернопільський район).

«Передчасно пішов з життя директор «Тернопільського м’ясокомбінату» Віктор Малюта. Життєрадісний та завжди усміхнений, професіонал своєї справи. Любив життя та дбав про своє здоров’я. Але під час змагань з бігу у Києві серце несподівано зупинилося», – йдеться у повідомленні.

Деталі трагічного інциденту у коментарі УНІАН повідомив генеральний менеджер компанії «Run Ukraine», яка є організатором «Київського міжнародного марафону 2017» (Wizz Air Kyiv City Marathon) Дмитро Черніцький:

– Чоловік вперше брав участь у марафоні. Він біг дистанцію 10 кілометрів. Це трапилося на 5-му кілометрів, тобто, він навіть півдистанції не здолав, – сказав Черніцький. –  Чоловікові стало зле, він упав, йому спочатку почали надавати першу допомогу оточуючі бігуни, потім упродовж першої хвилини до нього одразу під’їхали медики-волонтери з мобільної служби «Мед-Хелп» – вони надавали йому допомогу, а потім прибули працівники Червоного Хреста.

Але, зазначив Черніцький, коли під’їхала швидка допомога, то, на жаль, чоловік вже помер.

Відомо, що рідні померлого чекали його на фініші. «Ми встановили контакт з рідними, поїхали на місце події. Його на фініші чекали дружина, донька та зять», – додав генеральний менеджер компанії-організатора «Київського міжнародного марафону 2017».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Хто з тернопільських політиків є найавторитетнішим?