У квітні тернопільську мерію очікують нові акції протесту

9 Березня 2018, 10:03
мерія

Тернопільська мерія визначила перелік громадян, які можуть не платити за відвідування їхніх дітей у дитсадках міста.

Цей перелік може викликати у Тернополі чергову хвилю невдоволення, адже тернопільська влада так і не спромоглася вирішити питання з компенсацію за цю послугу з районною владою та навколишніми громадами.

Серед категорії пільговиків – голова ТОДА Степан Барна  та його підлеглі, працівники молокозаводу, працівники ВНЗ, власники бізнесу та підприємств комунальної власності, але лише тих, які обслуговують житловий фонд.

– Я втратив логічний зв’язок, якщо двоє батьків дитини працюють в тернопільських ЗОШ, то відповідно до цього переліку, пільги вони не матимуть, також не матимуть пільги звичайні працівники тернопільських підприємств. Тішить одне – пільги також не мають працівники судів, тому батькам легше буде судитися з ТМР, – розповів тернопільський юрист Павло Іванечко.

Серед батьків знову наростає напруга, оскільки багато тих, хто виходив під стіни Тернопільської міської ради наприкінці минулого року, не можуть себе віднести до жодної з пільгових категорій. Тому, якщо з квітня почнуть знову вимагати гроші, депутатам і меру Сергію Надалу варто очікувати на нові акції протесту.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?