У компанії мільярдера Бахматюка на Тинному забрали більше гектара землі

11 Лютого 2019, 13:57
u-kompanii-milyardera-bakhmatyuka-na-tinnomu-zabra20190131_2635

Міські депутати Рівного 29 голосами розірвали договір оренди землі з компанією “Райз”, яка орендувала 1,5 га землі в Тинному.

Знаходиться вона в районі вулиць Дубенської та Грунтової. Компанія в майбутньому мала намір там будуватися, але заборгувала гроші за оренду землі місту.

За словами депутата Миколи Бляшина, ця компанія з жовтня 2017 року не платить для міського бюджету орендну плату. Тому розірвання договору оренди є доречним, а більше гектара землі на Тинному потрібно виставити на торги.

Однак депутат від “Свободи” Святослав Стельмащук пояснив, що неможна розривати договір оренди, бо тоді компанія не поверне до бюджету Рівного борг майже у мільйон гривень.

Як пояснив міський голова Володимир Хомко, неподалік цієї земельної ділянки знаходиться кладовище, яке має свою санітарну зону та захисну смугу. Якщо виставляти землю на продаж, то санітарна зона можливо може вплинути на її ціну.

Договір оренди розірвали, а землю повернули до земель запасу міста. Заборгованість за оренду будуть повертати через суд.

Автор:
https://rivnepost.rv.ua

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?