У кабінеті голови Гусятинського райсуду виявили прослуховування

9 Липня 2019, 10:46
Лисюк

В Гусятині Тернопільської області в будівлі районного суду невідомі встановили прослуховуюче обладнання. Про це виконувач голови райсуду Ірина Лисюк повідомила до Вищої ради правосуддя.

За її словами, невідомі особи проникли в приймальню голови райсуду і встановили там записуючий пристрій. Його виявила консультант по роботі з персоналом під час огляду приміщення. Потім предмет для аудіо- та відеозапису було виявлено і в кабінеті в.о. голови суду. Ірина Лисюк повідомила про інцидент в СБУ, заява також написана і до Генпрокуратури.

Жодних припущень, хто б міг встановити ці пристрої, суддя немає. Як і не знає виконувач обов’язків голови райсуду, скільки часу вони могли знаходитися в її кабінеті та в приймальні. 

Ірина Лисюк у Гусятинському райсуді працює близько 13 років, а теперішню посаду обіймає трохи більше, як пів року. 

Пані Лисюк мешкає у Гусятині з чоловіком Володимиром та сином Олександром.  Жодного рухомого чи нерухомого майна на суддю не зареєстровано – все на чоловікові. У його власності є 7 відсотків у житловому будинку площею 161,2 кв. м, квартира на 86,3 кв. м у нього знаходиться за договором найму з Державним житловим фондом. Що у пана Володимира є у власності, так ще гараж у Гусятині на 26,2 кв. м та автомобіль «Шкода Октавія» (2007 року випуску), який він придбав у 2008 році за 95 тис. грн. 

У 2018 році Ірина Лисюк заробила в суді 347 384 грн., ще 328 347 грн. поклав до сімейного бюджету чоловік Володимир працюючи в УМГ «Черкаситрансгаз». 

У готівці суддівська родина тримає 15 тисяч доларів, з них – 5 тисяч в іноземній валюті належать голові Гусятинського райсуду.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (2)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • also_sprach_zaratustrah

    10/07/2019

    Цілком ймовірно, що пані суддя сама й встановили "жучки", щоб підвищити свій статус онлайн і офлайн. Або ж щоб ще раз про себе нагадати: "Скільки можно лише про "центрових" з печерських пагорбів писати! А як же я - непідкупна і неповторна?!"

  • also_sprach_zaratustrah

    10/07/2019

    Сама, ймовірно, ті "жучки"й встановила, щоб "нагадати" про себе і свій "рєшальний" статус. Або ж "благовірний", мабуть, ЩОСЬ запідозрив, а тому й за "жирне" бабло вирішив просканувати "душу" та інші частини тіла своєї "благовірної", "справедливої" і "непідкупної". Реальне життя нерідко схоже навіть на дешевенький "дюдюктивний" серіал. Сюжет для якого взятий (також нерідко) ... з того ж РЕАЛЬНОГО життя. А тому, як і у ТАКИХ серіалах, версій може бути декілька. Десятків. ;) ))

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)