У Хмельницькому фірма екс-бютівця виграла аукціон на 11 млн грн

10 Жовтня 2018, 19:01
тендер

Хмельницьке ПП “Будремпроект-Стандарт” запропонувало кращу ціна на тендері з капітального ремонту приміщення Будинку рад у Хмельницькому на майдан Незалежності, 2.

Про це свідчать результати аукціону від 5 жовтня.

“Будремпроект-Стандарт” вийшло з ціною 11,30 млн грн, його конкурент ПП “Моноліт-Буд” (Хмельницький) – 11,36 млн грн. Під час аукціону жоден з учасників не зробив кроків на пониження.

Наразі замовник визначається, чи оголошувати учасника з дешевшою пропозицією переможцем.

Згідно з тендерною пропозицією, підрядна організація повинна відремонтувати підвал, три поверхи в обласній раді, помінявши там вікна, двері та підлогу; утеплити горище; укріпити шість ганків, полагодивши бетонні сходи; відремонтувати головний вхід до Будинку Рад; замінити систему опалення і водопостачання зі встановленням чеських радіаторів Kоrаdо та інші роботи.

Капремонт слід завершити до кінця грудня 2020 року.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Будремпроект-Стандарт” зареєстровано у листопаді 2010 року. До 10 вересня 2018 року засновником і кінцевим бенефіціаром був хмельничанин Михайло Кіперман, в минулому депутат Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина”. Наразі підприємство записано на Наталію Іткіну, а Кіперман виконує роль підписанта.

Прикметно, що ПП “Будремпроект-Стандарт” прописано на вулиці Європейська, 5 у Хмельницькому – це юридична адреса більшості підприємств Кіпермана.

Автор:
https://ngp-ua.info

КОМЕНТАРІ (2)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Олександр

    10/10/2018

    Звичайна справа. Так проходять зараз всі аукціони "Прозоро" Ліва рука бореться з правою рукою, а тіло то одне. І не поступаються ні на копійку. Отак нас обдурюють. Хіба це аукціон?

  • Ксендзик

    10/10/2018

    Пан Кіперман наш земляк і збудував у місті безліч будинків, усі якісні, здані вчасно і без афер. Не варто згадувати у якій партії він був, це історія, більшість чиновників побували не в одній партії, а чиновники старшого віку були колись і комуністами. Все це не свідчить що вони усі не патріоти України. Треба дивитись на сьогодення та на їх добрі справи. Але, якщо "мудрувати" надалі - треба запросити китайців у них за хабарі судят не дивлячись на посади. Але кошти збагатят Китай, а наш забудовник сплачує податки у Хмельницькому.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?