У фінзвіті Кошулинського виявили підозрілі внески

12 Квітня 2019, 10:49
Кошулинський

Під час аналізу фінансового звіту кандидата на пост Президента України від ВО «Свободи» Руслана Кошулинського Комітет виборців України виявив підозрілі грошові внески, зроблені громадянами до його виборчого фонду.

Зокрема, Кошулинський отримав від громадян 32 підозрілі грошові внески розміром 145-149 тисяч гривень. Як наголосили у КВУ, подібні суми не є випадковими.

– Саме в такий спосіб фізичні особи можуть уникати спеціальної фінансової перевірки. Адже сума грошового внеску, яка дорівнює чи перевищує 150 000 грн., підлягає обов’язковому фінансовому моніторингу. Тоді як суми близькі, але все ж менші за 150 тис. грн., такому моніторингу не підлягають, – йдеться в інформації КВУ.

У Комітеті виборців зауважили, що формально внескодавці та кандидати не порушують виборче законодавство, надаючи та отримуючи такі внески, однак ця ситуація свідчить про непрозорість походження коштів для фінансування виборчої кампанії.

За офіційними даними Руслан Кошулинський витратив майже 16 мільйонів гривень на передвиборчу кампанію. Левову частку коштів складають внески партії у розмірі 6,5 млн. грн. та фізичних осіб у розмірі 9,3 млн. грн.

Нагадаємо, націоналіст Кошулинський у першому турі президентських виборів зайняв дев’яте місце, отримавши всього 1,6 відсотка підтримки виборців.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)