У Чернівцях хочуть звільнити директора аеропорту

6 Листопада 2018, 15:41
1541108163_1464173035_morskyy

Керівництво Чернівецької міськради пропонувало директору аеропорту “Чернівці” Борису Морському підписати трудовий контракт терміном на п’ять місяців.

Про це в ефірі телеканалу “Чернівці” повідомив народний депутат Максим Бурбак, пише molbuk.ua

Зокрема, політик заявив, що він не мав причетності до кадрових рішень міського голови Олексія Каспрука за винятком однієї персони – Бориса Морського.

Проте, каже нардеп, представники нової міської влади уже перебувають в пошуках нової кандидатури на посаду керівника чернівецького летовища.

“Ці самозванці запропонували Борису Морському укласти контракт на п’ять місяців. Вони шукають нову людину. Скажіть будь ласка, ви знову у Чинуша з городу когось [на цю посаду] візьмете?”, – сказав нардеп.

“Цю людину з Києва я просив, щоб вона прийшла сюди, щоб керував цим аеропортом – занедбаним тією владою: Михайлішиними, Проданами і всіма іншими. Цими баригами у Чернівецькій міськраді. Пригадуєте, чим це завершилося? Жодного рейсу не було з Чернівців”, – додав Бурбак.

Як відомо, з 2015 року, відколи керівником аеропорту є Борис Морський, комунальне підприємство вийшло із катастрофічного кризового стану, були відновлені регулярні рейси “Чернівці-Київ” та запущений ряд чартерних міжнародних рейсів.

Автор:
https://molbuk.ua

КОМЕНТАРІ (2)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  • Тудан Василь

    06/11/2018

    З'їдять Морського,- аеропорт знову здохне.

  • Олександр

    06/11/2018

    З поліції появилися нові пенсіонери ! їх потрібно працевлаштувуати ! Дущака вже працевлаштували ! Попєрєднікі були з ГУБОЗУ ! летовище ще б трішки і закрили ! деяким депутатам сниться летовище під забудову для власної наживи !

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?