У Бережанах директору КП віддали землю під приватний торговий об’єкт

2 Червня 2016, 17:13
klumba

Громада Бережан виявила громадську позицію та вирішила облагородити територію, що знаходиться поблизу універмагу (зелена зона навпроти гімназії). Тільки-но закипіла робота, до активістів підійшов директор Бережанського МКП «Добробут» Андрій Бурдаш та повідомив, що це його земля, на якій він збирається будувати… торговий об’єкт.

Окультурити та озеленити клумбу (на фото) взялися учасники АТО, підприємці, вчителі, студенти, працівники музеїв, громадські діячі. На минулому тижні, озброївшись знаряддями праці, вони вийшли на відновлення зеленої зони міста. Завдяки дружній і злагодженій роботі громади було привезено КАМАЗ землі, висаджено кущі калини та квіти, засіяно траву та прибрано навколишню територію.

Коли роботи підходили до завершення, до учасників толоки знову навідався директор Бережанського МКП «Добробут» Андрій Бурдаш і надав документи, з яких, на його думку, випливає, що ця територія віддана… йому в оренду. Пан Андрій заявив, що ці документи надають йому право здійснювати будівництво торговельного павільйону саме на цій території, повідомляє газета “Номер один”.

– На тому місці має бути гарна споруда. Я не «підписувався» ні під яким блокування інших об’єктів, хоча така була пропозиція. «Шанхаю» я не хочу! – сказав активістам Андрій Бурдаш.

І справді, за рішенням бережанської мерії від 30 вересня 2015 року, пан Бурдаш на вулиці Руській отримав у користування земельну ділянку площею 30 кв. м для встановлення торгового павільйону. На запитання бережанців, чи має право директор комунпідприємства займатися підприємницькою діяльність, той сказав, що в майбутньому планує бути підприємцем. При цьому Андрій Бурдаш додав, що дозвіл йому надали ще в 2015 році, коли він був депутатом Бережанської міської ради.

Глянувши на представлені директором комунального підприємства папери, один з учасників толоки, боєць АТО, дорікнув пану Бурдашу: «То що, поки ми воюємо на сході і за це, згідно з Законом, підписаним Президентом України, отримуємо землю на Жорниськах, десь на околиці Бережан, то депутатам можна віддати найбільш ласі шматочки землі, в тому числі клумби, сквери і парки в центрі Бережан?».

А між тим, виявляється, будувати в Бережанах торговельні точки тепер вже можна не тільки на тротуарах. «Номер один» стало відомо, що в самісінькому серці Бережан, біля вічного вогню, вже заплановано зведення семи двоповерхових житлово-торгових об’єктів, а в міському парку, за новим генпланом, міська влада бачить… готель.

Щоби встановити правду, представники громадськості всі документи, які надав у справі будівництва торговельного комплексу нібито законний забудовник, відіслали в правоохоронні органи. Там мають визначити, чи наявні в діях представників Бережанської міської ради ознаки корупції щодо виділення землі в центрі міста.

Хоча, як повідомив «Номер один» колишній тернопільський нардеп, будь-яке звернення безперспективне, якщо це рішення колегіальне, а саме – сесійне. Є генплан, стверджує він, а це основа!

Отож у ситуації, що склалася, своє вагоме слово має сказати бережанська громада, яка вибирала свою владу і якось має до неї достукатися, бо вседозволеність породжує ще більшу вседозволеність.

Автор:
http://gazeta1.com/

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?