У «аграрного» голови райради на Чернівеччині – «Тойота», «Мерседес» і годинник «Ролекс»

10 Січня 2019, 19:21
Василь Козак

Згідно з поданою декларацією про майновий стан за 2017 рік, родина голови Сокирянської районної ради Чернівецької області, представника Аграрної партії та екс-регіонала Василя Козака, їздить на чотирьох легкових автомобілях – «Тойота», «Мерседес», два ВАЗи, також вони мають квадроцикл та чотири причепи.

Також у декларанта є наручний механічний годинник «Ролекс» за 80 тисяч гривень, а дружина керівника району має по 50% у трьох підприємствах району: «Агросад-2005», ПП «Буковина Агросвіт», ТОВ «Буковинський сад». В обробітку цих підприємств майже 300 гектарів.

У декларації голови вказано чотири земельні ділянки у с. Романківці, Грубна та Ломачинці, загалом площа всіх земель майже 29 тисяч квадратних метрів, та садовий (дачний) будинок у селі Ломачинці на 224,10 квадратних метри у прибережній, природоохоронній смузі річки Дністер, господарська будівля на 74 квадратних метри і гараж.

Із доходів у декларації вказано трохи більше, ніж 522 тисячі гривень. У готівці родина зберігає 370 тисяч гривень, 75 тисяч євро, 95 тисяч доларів. А на рахунках – 60 тисяч гривень.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За яку політичну партію ви готові проголосувати на виборах до парламенту?