Тисячі жителів Тернопільщини відірвані від світу

17 Січня 2018, 19:01
42056010

Жителі майже трьох десятків сіл не можуть дістатися до Тернополя. Причина – відсутність транспортного сполучення. Про це депутату обласної ради Роману Нитці повідомили представники громадських організацій.

Люди підозрюють, що під час конкурсного відбору перевізників відбулося багато порушень і це призвело до незаконних рішень щодо визнання переможців.

– До мене та до інших депутатів Тернопільської обласної ради неодноразово зверталися жителі області з приводу відсутності автобусного сполучення окремих сіл з обласним центром, і навіть з районними центрами тих районів, в яких вони знаходяться територіально. За моїм даними, таких населених пунктів є понад три десятки, – пояснює Роман Нитка. – Крім цього до нас звернулися представники громадських організацій, які стверджують, що у 2016-2017 роках в Тернопільській області під час конкурсного відбору перевізників на внутрішньо обласних маршрутах загального користування допускалися грубі порушення нормативно-правових актів, які призвели до прийняття незаконних рішень щодо визнання переможців таких конкурсів. Порушення були на стільки суттєвими, що дали підстави громадянам стверджувати, що в області склалася стійка корупційна схема з надання права на перевезення пасажирів окремими суб’єктами господарювання, – розповів Роман Нитка.

У зв’язку з цим, депутат Нитка звернувся з депутатським запитом до голови обласної ради Віктора Овчарука та голови адміністрації Степана Барни з пропозицією на сесії обласної ради заслухати звіт начальника управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства ТОДА Володимира Шашкіна щодо забезпечення сполученням населених пунктів Тернопільської області з обласним центром та дотримання вимог законодавства під час конкурсних відборів.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)