Тимошенко порівняла Зеленського з чебурашкою

12 Березня 2019, 12:19
Зеленський

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, яка є кандидатом в президенти України, під час свого інтерв’ю шеф-редактору «Лівого берега» Соні Кошкіній прокоментувала кандидатуру Володимира Зеленського, порівнявши «слугу народу» з чебурашкою.

Політик заявила, що для українців стане великою помилкою, якщо вони почнуть голосувати за шоумена. Виходячи з цього, вона закликала кожного громадянина України ретельно зважити свій голос перед тим, як ставити галочку в бюлетені (на відео https://www.youtube.com/watch?v=ydmtl3vGDMs починаючи з 55 хвилини 40 сек.).

Також Тимошенко висловилася про рейтинг Зеленського, пояснивши високі показники «світовим трендом», а також тим, що українці просто втомилися від «несправедливості, безправ’я і злиднів».

За словами глави «Батьківщини», ті українці, які будуть віддавати свої голоси за Зеленського, просто вирішили помститися «системі і політичній еліті».

Наостанок «леді Ю» додала, що голосування за Володимира Зеленського подібно приготування борщу з чебурашки, який в підсумку вийде креативним, однак зовсім несмачним.

 

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)