Тернополянина обрали головним ревізором «ДемАльянсу»

26 Грудня 2017, 16:06
милий

На XIV-му з’їзді політичної партії «ДемАльянс» обрано новий склад Центральної контрольно-ревізійної комісії. Її головою став активний член Тернопільського осередку «ДемАльянсу» Денис Милий.

Діяльність Центральної контрольно-ревізійної комісії «ДемАльянсу» в першу чергу спрямована на дотримання партією стандартів фінансової публічності та прозорості. Проте, не менш важливим є завдання забезпечити покращення внутрішньопартійних відносин, балансу та взаємодії між різноманітними статутними органами партії, досягнення максимальної взаємної довіри і верховенства права. Захист прав партійців, справедливий та неупереджений розгляд складних проблемних питань – ось основні пріоритетні завдання на найближчий час для ЦКРК, відзначив Денис Милий.

Варто відзначити, що останнім часом ця політсила на Тернопільщині і, зокрема, в Тернополі почала активно розвиватися. Не так давно на вулиці Івана Франка відкрився офіс «ДемАльнсу», а буквально минулого тижня у світ вийшов перший номер друкованого видання тернопільського «Вісника ДемАльянсу», який безкоштовно розповсюджується у поштових скриньках тернополян.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?