Тернополяни вимагають заборонити будівництво бізнес-центру на площі Героїв Євромайдану

13 Квітня 2016, 16:53
площа-655x333

На сайті Тернопільської міської ради автор петиції Громадська організація “Демократичний Альянс Тернопільщини” вимагає, аби заборонили будівництво бізнес-центру, а вказані земельні ділянки віднесли до загального користування або для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування, пише “20 хвилин”.

“З метою припинення ганебної практики вилучення земельних ділянок від об’єктів культурного призначення під комерційні цілі та належного вшанування героїв Небесної Сотні у Тернополі, вимагаємо:

1. Заборонити будівництво бізнес-центру на площі Героїв Євромайдану, як чужого за змістом об’єкту;

2. Рішення щодо надання земельних ділянок за кадастровими номерами 6110100000:12:006:0045 та 6110100000:12:006:0046 для обслуговування будівель торгівлі скасувати;

3. Вказані земельні ділянки віднести до земель загального користування або для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування”, йдеться у петиції.

Підписати дану петицію можна тут. Нагадаємо, аби її розглянули у міській раді необхідно зібрати не менше 250 підписів.

“Ще одне будівництво на площі призведе до катастрофічного збільшення кількості автотранспорту у цьому районі. Транспорт врешті-решт стоятиме довкола пам’ятника Героям. А кількість озеленення і надалі буде зменшуватись, загазованість та шумовий дискомфорт значно збільшаться, що сталось уже біля торгового центру на Привокзальному Майдані, при чому він ще не запрацював, – пише “Без Табу”.

То ж чому, при такій нездоровій містобудівній ситуації, на ділянці, яка має належати обласній бібліотеці, тернополяни повинні бачити ще одне архітектурне чудовисько?

Запропонована в проектах стоянка на сто автомобілів тільки частково покриє нормативні потреби навколишньої забудови, що не спів розмірно зі шкодою, яку нанесе бізнес-центр. Та й не факт, що вона буде збудована після завершення будівництва комерційного об’єкту, скоріш за все це є черговим пропагандистським трюком влади.

Поряд із бізнес-центром сам пам’ятник виглядатиме як торговий знак комерційної будівлі, адже він стоїть нижче на десяток метрів від рівня вулиці Руської, фактично в ямі поряд з неспівзвучним акцентом, яким стане сам центр. І як це називатимуть наші діти й онуки, – БІЗНЕС-ЦЕНТР на площі Героїв Євромайдану чи пам’ятник Небесній Сотні при вході в БІЗНЕС-ЦЕНТР?

А чи морально це стосовно загиблих і чи не аморально це щодо майбутніх поколінь, котрі змушені будуть жити серед кам’яних джунглів і ходити поміж припаркованих автомобілів. Питання, як то кажуть, риторичне…”

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

За якими критеріями ви обиратимете мера на місцевих виборах восени? (до 3 варіантів відповіді)