“Тернопільтепло” подало до суду на управління екології через торф’яні котельні

27 Грудня 2017, 14:38
f2a8e1db340eafc0bf214d9e4fb3c763_XL

ТОВ «Тернопільтепло» подало до суду на управління екології облдержадміністрації через призупинення екологами розгляду  поданих документів на отримання дозволів на викиди для торф’яних котелень. Судове засідання має відбутись у четвер, 28 грудня.

У той же час жителі прилеглих до скандальних торф’яних котелень хочуть через суди скасувати отримані ТОВ «Тернопільтепло» позитивні висновки державної екологічної експертизи. Що перші документи, що другі, нагадаємо, необхідні підприємству для запуску скандальних котелень.  Причому, без позитивних висновків державної екологічної експертизи не можливо отримати дозволу на викиди.

Про це розповіли в управлінні екології.

 

– ТОВ «Тернопільтепло» подало позов про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити певні дії, – каже начальник управління екології облдержадміністрації Орест Сінгалевич. –  В порядку забезпечення позову Тернопільський окружний адміністративний суд виніс ухвалу про зобов’язання нас продовжити  розгляд матеріалів. Ми розглянули. Виявили,  що при матеріалах, які «Тернопільтепло» подавало на отримання дозволу на викиди в черговий раз, є некомплектність документів. Тому відмовили у наданні дозволу. «Тернопільтепло» подало документи в черговий раз. Однак, наразі є зареєстровані ухвали (про призначення до розгляду – прим. ред.) Київського адмінсуду за позовами громадян стосовно скасування позитивних висновків державної екологічної експертизи. Тобто, ми знову ж приходимо до необхідності зупинення розгляду матеріалів для отримання дозволу на викиди. Але 28 грудня за позовом «Тернопільтепла» буде слухатись справа по суті. Якщо буде якесь рішення, на нього і будемо орієнтуватись надалі.

Відтак управління екології, за словами пана Сінгалевича, перебуває по середині між інтересами суб’єкта господарювання – ТОВ «Тернопільтепло» та громадськості. Ставити на одну сторону, додає він, наразі  неприпустимо.

– Я не можу прогнозувати, яким буде  рішення Тернопільського суду 28 грудня, –  додає він. –   Сподіваюсь, що все таки суд прийме рішення, виключно в рамках закону.  Уявляєте, ми продовжуємо розгляд матеріалів для отримання дозволів на викиди, не звертаючи ні на що уваги, а пізніше Київський суд якісь там рішення приймає  і ми заходимо в правову безвихідь.

Автор:
https://te.20minut.ua

КОМЕНТАРІ (3)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

 • Андрій

  27/12/2017

  цікаво хто в місто приводить таких "інвесторів" які потім з жителями міста судяться ?????

 • Андрій

  27/12/2017

  цікаво хто приводить таких "інвесторів" в місто , які потім подають в суд на місцеві контролюючі органи, або ж жителів міста ????

 • 11111

  27/12/2017

  цікаво хто приводить в місто таких "інвесторів" які потім подають в суд на місцеві контролюючі органи !!!

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?