Тернопільський замок руйнується на очах

13 Березня 2018, 11:35
замок-біда (1)

Тернопільський замок потрібно негайно звільнити від усіх користувачів, бо в іншому випадку Файне місто може втратити цю унікальні пам’ятку архітектури. З такою заявою до представників влади звернувся голова громадської організації «City Project», відомий у краї поціновувач старовини Андрій Кір.

– Знаю, пропозиція з відселенням звучить дивно, та все ж! При теперішньому розкладі Тернопільському замку залишилось зовсім недовго. Те, що не знищив час, – доб’є безгосподарність. Тріщини, осідання, підтоплення, грибок, «ремонти» й перепланування приміщень пам’ятки архітектури, символу міста… Спортивній школі потрібно надати достойну арену, а замок треба рятувати! Це – справа честі керівництва міста і нас з Вами, – заявив Андрій Кір.

Тернопільська міська рада вже давно виступала з пропозицію перенести спортивну школу в інше місце, той же Палац спорту на Східному масиві, але від слів справа так і не перейшла до діла.

Варто сказати, що замок руйнується також і від… розкопок, які минулого року проводили на призамковій території. Через відсутність консервації розкопок півтисячорічні мури замку вкриваються вологою, мохом і поступово руйнують, а самі «копальні» засмічую місцеві жителі.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?