У парку Відродження будують готель

12 Жовтня 2017, 13:11
парк відродження

10 жовтня розпочалися роботи з будівництва готелю із закладом харчування. Хоча, відповідно до документів, це має бути соціально-спортивний центр «Вулична академія», а ініціатором будівництва виступає ГО «Фундація зірок світового футболу «Діти+».

Будівництво здіснюють у парку Національного Відродження на території колишнього танцювального майданчика за так званою «сіткою», що біля «оглядового колеса». Ця тема не нова, свого часу мерія віддала цю землю одному з тернопільських бізнесменів під будівництво еко-готелю. Під красивими словом хотіли заховати ще один комерційний об’єкт у «зеленій» зоні міста. Тоді тернополяни не дозволи почати будівельні роботи.

Тривалий час ця територія пустувала. Але ділки пішли іншим шляхом – замість еко-готелю вирішили збудувати соціально-спортивний центр «Вулична академія», при цьому роботи мав виконувати не приватний підприємець, а громадська організація. Але змінивши назву, не було змінено суті. Зрозуміло, що ГО коштів на будівництво немає, тому долучився підприємець, який раніше планував на тому місці звести еко-готель.

Що цікаво, дозволи на дану будову були видані у лютому 2014 року, саме в той час, коли справжні патріоти України гинули на Майдані під час революції Гідності.  

Варто сказати, що тернопільська влада за каденції міського голови Сергія Надала фактично перетворили парк Національного Відродження на будівельний майданчик. Так, біля Співочого поля «виросла» багатоповерхівка з приміщеннями комерційного призначення, зі сторони Збаразького кільця зведено магазин, біля об’їзної дороги побудовані заправки/мийки (цю територію так звані патріоти з провладної більшості в мерії вилучили з парку), на місці колишнього спортивного майданчика з тренажерами виріс приватний комплект з тенісними кортами. А до всього того, Духовний центр з боку проспекту Злуки огородив територію на цілий гектар більшу, ніж це передбачено документами.

Небайдужі тернополяни в п’ятницю, 13 жовтня о 13:00 год. в парку Національного відродження організовують акцію протесту «Врятуй парк». Вони закликають свідомих мешканців міста підтримати цю акцію та не дозволити всіма можливими методами забудувати парк.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?