Тернопільський нардеп приєднався до руху «Визволення»

20 Грудня 2017, 13:04
Пастух

Сотні військовослужбовців та добровольців, репресованих нинішнім режимом за свою активну громадянську позицію та критичне ставлення до влади кинуті у в’язниці та слідчі ізолятори. Вони потребують не лише юридичної допомоги, а й суспільної уваги.

– Режим Порошенка на чолі з Матіосом та Луценком переслідує тих, хто у 2014 році, не чекаючи наказів і визнань, взяв зброю у руки та пішов захищати Україну. Сотні військовослужбовців, бійців Національної гвардії, добровольців знаходяться під слідством. Нещодавно запитав керівника Служби безпеки України з приводу того, скільки на сьогодні є кримінальних проваджень чи судових вироків проти тих, хто закликав прийти сюди «руску весну» і проводив референдуми. На жаль, він не озвучив жодної цифри. Натомість маємо статистику з понад двохсот українських військовослужбовців, яких влада садить у тюрми. Сьогодні наше завдання консолідувати зусилля і визволити їх, – каже народний депутат з Тернополя Тарас Пастух.

Народний обранець запрошує людей, які мають юридичний фах, долучатися до руху «Визволення». Він займатиметься напрямком визволення репресованих Героїв війни з місць позбавлення волі. Сам Пастух – не тільки народний депутат України, а й доброволець 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади.

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?