Тернопільський нардеп потрапив у ТОП-депутатів Верховної Ради

7 Червня 2017, 10:11
37617-1_ru_normal

Народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко минулого місяця не тільки розмахував руками під стінами міської ради, а й плідно попрацював у Верховній Раді. Протягом травня він підготував чотири законопроекти та потрапив у рейтинг найбільш плідних депутатів. Такі дані оприлюднив політичний портал «Слово і діло».

У травні у Верховній Раді зареєстровано 104 законопроекти, 90 з яких внесені депутатами. Найбільш продуктивними депутатами були Андрій Шинькович і Роман Мацола з БПП: вони є авторами 12 і 10 законопроектів відповідно. На рахунку Головка чотири законопроекти.

Варто додати, що нардепа можна часто побачити у Тернополі. Зараз у його партії нелегкі часи, тож він особисто бере участь у партійних розбірках і є головним режисером подій під міською радою.

Уже тричі «Свобода» зганяла під стіни ради своїх партійців з різних областей, аби  розквитатися з трьома своїми колишніми депутатами. А минулого засідання нардеп Головко особисто контролював за голосуванням кожного «свободівця».

Автор:
Репортер

КОМЕНТАРІ (0)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Опитування

Чи вірите Ви, що з обранням нового Президента в країні настануть зміни на краще?